Bela krajina sezono zaključila z zmago

Nogometaši Bele krajine so v zadnjem, 22. krogu Regionalne Ljubljanske lige (RLL), gostovali v Zagorju in sezono zaključili z zmago 2:3 (1:1). Zagorje je sicer povedlo že v 6. minuti, a so Črnomaljci uspeli izenačiti še pred koncem prvega polčasa. V 38. minuti je bil z bele točke uspešen Denis Dedić.

Bela krajina je povedla v 50. minuti po strelu Ognjena Bubnjevića, deset minut kasneje pa je bil uspešen še Elvir Dubinović. Domačini so v 62. minuti zaostanek sicer uspeli znižati, a tri točke so na koncu romale domov v Belo krajino.

Bela krajina je na koncu osvojila tretje mesto lestvice RLL, vsega točko za drugouvrščeno ekipo IB 1975 Ljubljana in dve za prvaki lige iz Kočevja. Članska selekcija je v sezoni 2022/23 zabeležila 15 zmag, štiri poraze in dva remija. So tudi edina ekipa lige, ki v letošnji sezoni ni okusila poraza na domačem terenu.