Črnomaljcem ni uspelo prekiniti niza porazov

Rokometašem Črnomlja tudi v 19. krogu 1.B državne lige, kjer so v športni dvorani SŠ Črnomelj gostili ekipo RK Frankstahl Radovljica, ni uspelo prekiniti niza porazov. Čeprav jim je na začetku dobro kazalo, pa so Radovljičani v drugem polčasu poskrbeli za preobrat in na koncu zanesljivo zmagali.

Črnomaljci so tekmo dobro začeli in si ustvarili prednost štirih golov, ki pa je niso uspeli obdržati. Gostje so jih dohiteli in za kratek čas tudi povedli. Kljub temu so domači prvi polčas dobili z golom prednosti (17:16).

V začetku drugega dela igre sta bili ekipi precej izenačeni, potem pa so gostje začeli narekovati tempo in prevzemati vodstvo. Oddaljevali so se počasi, a zanesljivo in se na koncu veselili zmage z 29:33.

Prvi strelec v vrstah Črnomlja je bil Luka Muhič s sedmimi zadetki, po šest sta jih prispevala Klemen Starešinič in Urh Emeršič.

Črnomaljci s 13 porazi, štirimi zmagami in dvema remijema trenutno zasedajo 12. mesto prvenstvene lestvice.

RK Črnomelj – RK Frankstahl Radovljica 29:33 (17:16)

Vir: rokomet.net