Črnomaljci klonili na Galjevici

Rokometaši Črnomlja so v 10. krogu 1. B lige gostovali na Galjevici pri tretje uvrščeni ekipi MRK Ljubljana in izgubili s 40:33.

Ljubljančani so obračun precej bolje začeli in hitro povedli s 3:0. Razpoložen je bil domači vratar Miha Gaberc. Po šestih minutah igre so prednost še povečali na 6:1. Črnomaljci nikakor niso uspeli ujeti priključka in gostiteljii so na odmor odšli z visoko prednostjo (20:13) ter izvrstnim izhodiščem pred začetkom drugega dela tekme.

Tudi drugi polčas se je nadaljeval v podobnem ritmu. V 40. minuti so ljubljanski rokometaši vodili že z osmimi točkami prednosti, 11 minut pred koncem srečanja pa prišli do najvišje prednosti (34:22). Do konca tekme je Črnomaljcem uspelo le nekoliko omiliti poraz.

MRK Ljubljana - RK Črnomelj 40:33 (20:13)