Črnomelj do prve točke proti Škofljici

Rokometaši Črnomlja so v 2. krogu 1. B MRL na domačem parketu gostili Škofljico in iztržili prvo točko v novi sezoni.

Že začetek tekme je dal slutiti na izjemno izenačen obračun. Prvih 15. minut sta se ekipi izmenjavali v vodstvu, v 18. minuti pa so s tremi goli prednosti (10:7) povedli domači rokometaši. Gostje so se v 25. minuti približali na gol zaostanka (13:12), a so bili v zaključku prvega dela igre bolj zbrani Črnomaljci, ki so na odmor odšli s tremi zadetki prednosti (16:13).

Po delnem izidu 0:4 so gostje na začetku drugega polčasa povedli s 16:17. Znova je sledila igra »gol za gol«. Rokometaši Škofljice so dvakrat sicer povedli z dvema zadetkoma prednosti, a to ni bilo dovolj, da bi si priigrali udobnejšo prednost. Gostje so nato v 57. minuti ostali brez najboljšega strelca Juša Rota, ki je prejel rdeči karton. Tekma se je tako končala z delitvijo točk ob rezultatu 30:30.

RK ČRNOMELJ - ŠRD ŠKOFLJICA 30:30 (16:13)