Denis Jakša ponovno na najvišji stopnički

Minuli konec tedna je v Slovenskih Konjicah potekalo Pokalno prvenstvo Slovenije v motokrosu. Tudi tukaj ni šlo brez belokranjskih motoristov.

V kategoriji MXP veterani 2 sta barve kluba AMD Kolpa MXS zastopala Gorazd Vidic (5. mesto) in Bojan Škufca (6. mesto).

Roman Cvitkovič (AMD Kolpa MXS) je bil v kategoriji MXP Open R2 na 3. mestu, Simon Žunič (AMD Kolpa MXS) je bil 5.

Denis Jakša (AMD Kolpa MXS) pa je v kategoriji MXP2 R1 ponovno stopil na najvišjo stopničko, saj si je v prvi vožnji, po ne najboljšem štartu priboril 2. mesto, v drugi vožnji pa je bil najhitrejši, kar je bilo dovolj za skupno zmago.

Rezultate iz teh treh kategorij najdete v priponkah spodaj.