Dobrepoljski tek

V soboto je v Dobreplju potekal istoimenski 12. Dobrepoljski tek za pokal Vzajemne 2022.

Letos so ponovno tekli tudi otroci in presegli vsa pričakovanja. V družbo Športnega društva Dobrepolje je prišlo okoli 140 predšolskih in šolskih otrok. Za njimi pa so se na 10 km preizkušnjo podali še odrasli, med katerimi je zmagovalec Osvald Tadej postavil nov rekord proge.

Seveda brez belokranjskih tekačev tudi tokrat ni šlo.

Maja Slak Hrnjak (Marathon Novo mesto) je s časom 43:58 zasedla 3. mesto v absolutni razvrstitvi, v svoji kategoriji je zmagala.

Josip Petruša (Črnomelj) pa je s časom 47:07 zasedel 33. mesto v skupni razvrstivi, v svoji starostni kategoriji pa je stopil na drugo stopničko.

Absolutne rezultate najdete TUKAJ, rezultate po kategorijah pa TUKAJ.

Vir: Pro Time/ŠD Dobrepolje