Dve tekmi metliških rokometašev v tem tednu

Ekipa starejših dečkov A je gostila večkratne državne podprvake, ekipo MRK Krka. Naši so presenetili goste in jih suvereno premagali. Fantje so bili boljši že v prvem polčasu in ga dobili z 19 : 18. V drugem polčasu so razliko le še večali in tekma se je končala z 41 : 34. Največ zadetkov sta dosegla Martin Pečarič (14) in Leon Škrinjar (13).
Včeraj se je članska ekipa v pokalnem tekmovanju pomerila s prvoligašem RD Riko Ribnica. Ribničani so v prvem polčasu prednost počasi povečevali in polčas polčas dobili z 10 : 19. Tudi v nadaljevanju tekme so Ribničani pokazali, da spadajo med najboljše ekipe v Sloveniji in svojo prednost le še večali. Končni rezultat je bil 19 : 43. Pri naših sta največ zadetkov dosegla Žiga Hutar (9) in David Mužar (3).

Vir: Rokometni klub Metlika