Izolani nadigrali Črnomaljce

Rokometaši Črnomlja so v 2. krogu 1.B lige gostovali v Izoli in doživeli še drugi poraz v novi sezoni. Domačini so si do 11. minute priigrali že sedem zadetkov prednost (7:0), v 12. minuti pa so prvi gol na tekmi dosegli tudi gostje. A Primorci so bili še naprej premočan nasprotnik in v 17. minuti povedli z 10:1. Nato so pravi ritem ujeli tudi Črnomaljci in se do polčasa približali na šest zadetkov zaostanka (15:9).

V drugem polčasu je bila zgodba na igrišču podobna tisti iz prvega. Izolani so prednost višali iz napada v napad in se na koncu zaustavili pri sedemnajstih golih prednosti. Končni rezultat srečanja je bil 40:23.

RD BUTAN PLIN IZOLA : RK ČRNOMELJ 40:23 (15:9)