Kolpina selekcija U11 nadaljuje z nizom zmag

Selekcija NK Kolpa (U11) je včeraj gostovala pri ekipi NK Krim v Ljubljani. Ekipa Kolpe je že takoj na začetku tekme pokazala pravi karakter in željo po zmagi. V prvem polčasu so imeli veliko priložnosti za zadetek, vendar zaradi težkih pogojev za igro na igrišču, niso uspeli vse realizirati. Tako so polčas zaključiti z rezultatom 2:0 za NK Kolpa.

V drugem polčasu so ostali zbrani in odločni in domačinom nismo dovolili, da bi se približali golu. V zadnjih minutah tekme pa so le še potrdili zmago in uspeli doseči tretji gol. Končni rezultat tekme 0:3. Za selekcijo U11 je to že četrta zaporedna zmaga!

Strelci za NK Kolpa so bili Vito Per, Nik Jerina in Rok Vrbanec.