Kolpina selekcija U15 zaključila sezono z visoko zmago

Selekcija Kolpe U15 je v soboto v Športnem parku Podzemelj gostila ekipo NK Ljubljana in zmagala z visokih 10:3. Kmalu po začetku tekme se je poškodoval Kolpin napadalec Filip Fajdiga, kar je domače nekoliko zmedlo in igra nikakor ni stekla po njihovih željah. Z dobrimi trenerjevimi napotki so se fantje le zbrali in uspeli zadeti, nato pa je igral stekla in do polčas se je končal z rezultatom 6:1.

V drugem polčasu se je lepa ter povezana igra domačih fantov le še stopnjevala, mrežo Ljubljančanov so zatresli še štirikrat in tekmo mirno pripeljali do konca. S to zmago so tudi zaključili jesenski del tekmovanj in na lestvici zasedli visoko drugo mesto, kjer za vodilno Olimpijo zaostajajo le dve točki.

Filipu želimo čim prejšnje okrevanje in vrnitev na nogometno zelenico!

Strelci: Maj Somrak, Lan Ogulin (3x), David Vrbanec (3x), Erik Sodec, Jakob Ambrožič in Jakob Štrucelj.

Srečno in uspešno v spomladanskem delu tekmovanj!

Vir: NK Kolpa