Matko do šestega gola v sezoni

V 11. krogu Prve lige Telekom Slovenije sta se včeraj drugič v sezoni pomerila Bravo in Mura. Na prvi letošnji tekmi je padlo kar 7 golov in tudi tokrat mreži nista mirovali. Eni in drugi so zadeli po tri krat.

Na dobro namočenem ŽAK-u so se bolje znašli gosti, ki so v 14. minuti preko Mulića zadeli za 1:0. V 36. minuti pa je vendarle stekla akcija za gol Brava. Po desni strani je še enkrat več potegnil Jaka Ihbeisheh in poslal predložek v kazenski prostor. Obramba Mure tokrat ni dobro reagirala, toliko več iznajdljivosti pa je pokazal Aljoša Matko. Najboljši strelec Brava je za trenutek obstal, počakal, da so nasprotniki naredili potezo, naposled pa neovirano sprožil in zadel za 1:1.

NK BRAVO - NŠ MURA 3:3 (A. Matko 36., Abdurahimi 50., Agboyi 55.; Mulić 14., Bobičanec 65., 78.).

Vir: NK Bravo