Metliški rokometaši poročajo ...

Včeraj je članska ekipa RK Metlika gostila drugouvrščeno ekipo 2. DRL Slovenija, RK Cerklje - Radovljica. Metličani so se odlično upirali gostom z Gorenjske, ki so si v začetku tekme uspeli zagotoviti majhno prednost. Do konca prvega polčasa so naši fantje z izvrstno obrambo in razpoloženim vratarjem Tadejem Dragovanom uspeli izid izenačiti na 10 : 10.

V drugem polčasu je naša ekipa ostala brez dveh igralcev (poškodba, rdeči karton), ampak so se fantje še naprej borili in imeli na koncu tekme napad za izenačenje. Na žalost ga niso izkoristili in tekmo izgubili s 23 : 24.
Najboljši strelci pri Metliki: Žiga Hutar (8), Gašper Dokl in Dino Vinski (4).

Kadeti so včeraj v gosteh premagali MRK Ljubljana s petimi goli prednosti (29 : 34), starejše deklice A pa so doma igrale neodločeno z rokometašicami RK Ljubljana (31 : 31).

Vir: RK Metlika