Nova tekma in nov zadetek Kurtića

Jasmin Kurtić še naprej doživlja golgetersko renesanso. Ob včerajšnji domači zmagi PAOK-a proti Panetolikosu z 2:0 je dosegel že svoj deseti zadetek v prvenstvu in se utrdil na čelu lestvice strelcev grške lige.

33-letni Kanižaričan je v 10. minuti najprej zapravil strel z bele točke, a je 19 minut pozneje napako popravil in svoje moštvo po novem strelu z enajstmetrovke popeljal v vodstvo. Kurtić si vrh lestvice strelcev deli z Nizozemcem van Weertom, zanimivo pa je, da v svoji karieri pred odhodom v Grčijo pri nobeni ekipi še nikoli ni dosegel več kot šest zadetkov.

PAOK je dosegel četrto zaporedno zmago in se utrdil na tretjem mestu grške superlige.