Nove tri točke za Belo krajino

Nogometaši Bele krajine so po sobotnem porazu (3:1) na gostovanju proti ekipi IB 1975 Ljubljana, v 21. krogu Regionalne Ljubljanske lige včeraj na domači zelenici zanesljivo ugnali Svobodo Kisovec s 3:0 (2:0).

Črnomaljce je v 21. minuti v vodstvo popeljal Denis Dedić, prednost je pet minut pred koncem rednega dela prvega polčasa povišal Žiga Kočevar. Slednji je v 71. minuti mrežo gostov iz Zagorja ob Savi zatresel še enkrat in postavil končni izid srečanja.

Bela krajina na tretjem mestu lestvice zaostaja štiri točke za vodilnim Kočevjem in točko za drugouvrščenim moštvom IB 1975 Ljubljana.