NŠ Bela krajina : NK Termit - 2 : 2

Članska ekipa NŠ Bela krajina se je v 13. krogu RLL doma pomerila s Termitom iz Moravč in nadaljevala z nizom neporaženosti na domačem terenu, ki traja že od 21. aprila preteklega leta.

Prvi so povedli gostje, ki so v 13. minuti izkoristili enajstmetrovko. Pred koncem prvega polčasa je za izenačenje z lepim strelom poskrbel Šarić, v 72. minuti pa so naši povedli prek Gregorčiča, ki je zadel po podaji Šumarja. Gostje so nekaj minut pred koncem izkoristili nepozornost v naši obrambi in izid izenačili na končnih 2:2. Zadetke in vrhunce tekme si lahko ogledate v videu TUKAJ.

Člani z novo točko še vedno držijo 4. mesto v RLL, naslednji konec tedna pa jih čaka gostovanje pri ljubljanskem Slovanu. Naslednja domača tekma je na sporedu 6. aprila, ko bomo na ŠRC Loka gostili Dolomite.

BELA KRAJINA - TERMIT MORAVČE 2:2 (1:1)

Vir: NŠ Bela krajina