RK Črnomelj izgubil na gostovanju

Včeraj so rokometaši RK Črnomelj gostovali v Ivančni Gorici in izgubili z rezultatom 32:23.

Začetek tekme je povsem pripadel domačinom ki so z agresivno in na trenutke tudi grobo igro, povsem onemogočili igralce Črnomlja in v 8. minuti povedli z rezultatom 7:1. Po minuti odmora na zahtevo črnomaljskega trenerja pa so naši rokometaši zaigrali bolje in se domačinom približali na samo dva zadetka, vendar so proti koncu polčasa ponovno naredili nekaj napak, kar so domačini izkoristili in povišali prednost na 6 zadetkov.
V drugem delu igre je ekipa Črnomlja poskušala narediti vse, da bi se še enkrat vrnila, vendar so v veliki želji naredili preveč napak, kar so domačini znali kaznovati in so tekmo zaključili v svojo korist.

Aupič (5 obramb), Peteh (4 obrambe); Pezidrc, M. Štrucelj 3, Jerman, D. Štrucelj 5, Horvat, Slobodnik 5, Weiss 4, Stariha 3, Mihelič 3, Hudelja, Slemenšek

Naslednji teden Črnomelj igra dom,a ko v goste pride lanskoletni prvoligaš RD Istrabenz plini Izola.

Vir: RK Črnomelj