RK Črnomelj : RK SVIŠ Ivančna Gorica - 23:31

V soboto je v športni dvorani Srednje šole Črnomelj potekal 18. krog 1.B slovenske rokometne lige, v katerem sta se pomerila domači RK Črnomelj in gostujoča ekipa RK SVIŠ Ivančna Gorica.

Začetek tekme je nakazoval izenačeno igro, saj so domačini po desetih minutah še vodili (s 5:4), a nato so gostje prevzeli vajeti v svoje roke in povedli. Sledila je igra, kjer so rokometaši iz Ivančne Gorice vodili za dva ali tri zadetke, polčas pa dobili s tremi zadetki prednosti (12:15).

Gostje so v drugi del tekme stopili s prednostjo, ki je niti v nadaljevanju tekme niso izpustili iz rok. Ravno nasprotno, iz minute v minuto so jo višali in 12 minut pred koncem prvič na srečanju vodili za visokih devet zadetkov prednosti (20:29). Gostujoči rokometaši so srečanje mirno pripeljali do konca in tako po šestdesetih minutah zmagali z rezultatom 23:31.

RK Črnomelj – RK SVIŠ Ivančna Gorica 23:31 (12:15)

Črnomelj: Bagarič, Aupič, Dragovan; Pezdirc 3, Schweiger 1, Štrucelj 6, Majerle 2, Horvat 1, Slobodnik 2, Weiss 4, Slemenšek, Stariha 2, Mihelič, Bizjak, Malešič
SVIŠ: Podržaj, Struna, Slapničar; Tekavec, Knez 1, Zavodnik 4, Stopar, Matej Košir 8, Marojevič 4, Bregar 1, Zaletelj 2, Zlatnar, Debelak, Matic Košir 7, Lesjak, D. Košir 4
Sedemmetrovke: Črnomelj 3 (4); SVIŠ 1 (3)
Izključitve: Črnomelj 6 min; SVIŠ 8 min

Vir: RK Sviš Ivančna Gorica