Rokometni turnir v Železnikih

Člani Rokometnega kluba Črnomelj so se v soboto udeležili pripravljalnega turnirja v Železnikih. Na turnirju so odirali dve tekmi.

Prva tekma se ni izšla po željah črnomalsjkih rokometašev, saj so po tesni končnici izgubili proti ekipi Urbanscape Loka z rezultatom 25:26.
Ločani so razliko naredili v začetku drugega polčasa, predvsem zaradi tehničnih napak RK Črnomelj, vendar so jih naši rokometaši dve minuti pred koncem tekme rezultatsko ujeli. Na koncu je bilo premalo športne sreče in RK Urbanscape Loka je zasluženo slavil.

V tekmi za 3. mesto se je RK Črnomelj pomeril z RK Železniki, ki je pred tem premagal moštvo Cerklje. Žal so tudi tekmo za 3. mesto izgubili z rezultatom 25:26.

Turnir je bil priložnost, da so tako igralci kot vodstvo ugotovili, kaj so slabosti ekipe, ki jih morajo v 14-ih dneh, kolikor je še do začetka prvenstva, odpraviti.
V soboto, 9. septembra, bodo odigrali še zadnjo pripravljalno tekmo proti ekipi RK Metlika.