Težko priborjena točka na Škofljici

Članska ekipa je v petek gostovala pri ŠRD Škofljica in si z neodločenim rezultatom (29:29) priborila novo točko v letošnji sezoni. S tem so naši fantje prekinili niz neuspešnih gostovanj in domov prinesli prvo gostujočo točko letos!

V napeti, borbeni in na trenutke zelo grobi tekmi so naši igralci ohranili trezne glave in kljub izključitvi Tilna Majerleta ter poškodbi Gašperja Dokla v prvem polčasu in Rudija Slobodnika pred koncem tekme na koncu iztržili neodločen izid. Pohvaliti moramo predvsem vratarja Tadeja Aupiča, ki je v ključnih trenutkih zaklenil domača vrata, Rudija Slobodnika z osmimi in Dina Štruclja s sedmimi goli in pa lepo število črnomaljskih navijačev, ki so nas bodrili na tekmi.

Vse navijače pa vabimo na naslednjo domačo tekmo, ki bo v soboto, 30. novembra, ob 19. uri, ko gostimo RD Rudar.

Vir: RK Črnomelj