Tudi na teku v Straži kar nekaj belokranjskih tekačev

Danes je v Straži potekal že 14. Straški tek iz niza Teki Dolenjske, ki štejejo za Pokal Vzajemne. Tudi tokrat je bilo na teku kar nekaj tekačic in tekačev iz Bele krajine, najhitrejši med njimi pa je bil Martin Pezdirc z Lokvice, ki je zasedel absolutno 9. mesto (v svoji kategoriji je bil tretji).

Aleks Weiss je bil na absolutnem 16. mestu (v svoji kategoriji četrti), Ivan Božičevič je bil tokrat na 52. mestu (v kategoriji četrti), Leon Bezlaj pa je zasedel 56. mesto (6. v kategoriji), Anton Kambič je bil 69. (12. v svoji kategoriji) in Milan Rajakovič 72. (14. v svoji kategoriji).

Med belokranjskimi dekleti je bila danes najhitrejša Barbara Matakovič z absolutnim 15. mestom (6. v svoji kategoriji), Maja Slak Hrnjak je med dekleti zasedla 16. mesto (v kategoriji četrto) in Simona Hudelja devetnajsto (v svoji kategoriji je bila 8.).

Rezultate (absolutno in po kategorijah) najdete v priponki spodaj.