U11; ŠD Črnuče : NK Kolpa - 1:5

Selekcija NK Kolpa (U11) je danes odigrala 4. krog jesenskega dela lige.

Zgodaj zjutraj je naša ekipa odšla na gostovanje k ŠD Črnuče. Naši fantje so bili že vso pot dobro razpoloženi in borbeno nastrojeni. S trenerjevimi napotki med potjo je naša ekipa v Ljubljano prispela z dobro pripravljeno strategijo, kar se je pokazalo že v prvem polčasu, saj smo po nekaj minutah igre vodili z 2:0 in polčas gladko zaključili s 3:1.

Drugi polčas so nas fantje ŠD Črnuče nekoliko presentili in začeli igro z ostrim napadom, vendar pa smo se z dobro obrambo in odličnim golmanovim posredovanjem obranili kar nekaj strelom domačinov. Domača ekipa je bila proti koncu nekoliko kondicijsko šibkejša, kar pa je naša ekipa znala izkoristiti in tekmo dobila z 5:1 ter domov odnesla tretjo zaporedno, zasluženo zmago.

Strelca za NK Kolpa sta bila Rok Vrbanec (4x) in Nik Jerina.