Kdo bi si mislil, da se bo konec tedna na deževno nedeljo končal tako uspešno za igralke ŽKK Črnomelj. Najprej so naše igralke selekcije U-13 v soboto v domači dvorani premagale nasprotnice iz Litije s 43:20. To je bila tekma prvega kroga deklet za pokal mladih. Za njimi so na sceno stopile kadetinje, ki pa niso upravičile upov, ki smo jih po tihem gojili. Gostje iz Vipave so bile boljše s 50:25.
Danes pa so presenetile igralke selekcije U-15. Po desetletju porazov so v igri, ki je razveselila domače navijače, premagale gostje iz Grosupljega. Po prvem polčasu še ni kazalo na presenečenje, zato pa je po odmoru na igrišče stopila odločnejša domača vrsta ter dobila obe četrtini. Končni rezultat Črnomelj : Grosuplje 47:38 (6:14;11:10;19:6;11:8).