Jasmin Kurtić (Parma) je tekmo 29. kroga serie A proti Beneventu zavoljo utrujenosti po nedavnih reprezentančnih tekmah proti Hrvaški, Rusiji in Cipru v kvalifikacijah za svetovno prvenstvo v Katarju 2022, začel kot rezervist. V igro je vstopil v začetku drugega polčasa pri zaostanku z 0:1, potem ko je za gostitelje v 23. minuti zadel poljski osrednji branilec Kamil Glik. 32-letni Kanižaričan je takoj upravičil zaupanje in izenačil v 55. minuti.

Pet minut kasneje je gostujoča zasedba dosegla gol, a je bil razveljavljen zaradi prepovedanega položaja. Domača ekipa je v 67. minuti povedla po golu Moldavijca Arturja Ionita, izenačujoči zadetek pa je za Parmo, ki je še vedno na predzadnjem mestu v 20-članski serie A in je v tej sezoni že enajstič remizirala, zabil Romun Dennis Man v 88. minuti.

Vir: Ekipa24