Visoka zmaga Kolpe (U13) v gosteh

Sekcija NK Kolpa (U13) je včeraj odigrala tekmo v gosteh proti NK Krim. Od samega začetka tekme je bila ekipa Kolpe boljša ekipa. Bili so boljši v vseh elementih igre. Obramba je odlično opravila svoje delo. Vezna linija je z veliko teka obvladovala sredino igrišča. Napadalci pa so bili skozi celotno srečanje nerešljiva uganka za njihovo zadnjo linijo. Na odmor so odšli mirni, saj so po 30 minutah igre vodili že z 0:3.

V drugem polčasu je ekipa Kolpe nadaljevala z narekovanjem ritma igre ter si priigrala še kar nekaj lepih priložnosti, katere pa so tudi uspešno zaključili. Z visoko zmago 1:7 so domov odnesli nove tri točke.

Strelci za NK Kolpa so bili Filip Cesar, Filip Fajdiga, Maj Somrak, Tilen Hlebec (2x) in David Vrbanec (2x).