Vita Prijanovič je državna prvakinja

Vita Prijanovič, državna prvakinja

Danes je v Rušah pri Mariboru potekalo državno prvenstvo v športni gimnastiki. Udeležila so se ga tudi dekleta, ki trenirajo v novomeškem klubu Gym in to zelo uspešno, saj je Vita Prijanovič iz Črnomlja zmagala v 1. stopnji v starosti do 8 let in s tem postala državna prvakinja. V isti kategoriji kot Vita je nastopila tudi Brina Riznič in zasedla 26. mesto, v kategoriji 2. stopnja do 9 let pa je bila Vitina sestra Katja Prijanovič na 15. mestu. Čestitke dekletom, zdaj pa držimo pesti za fante, ki tudi trenirajo z njimi in za naslov državnega prvaka tekmujejo jutri.

Rezultati današnjega tekmovanja so v priponki.