Zmaga Kolpe na domači zelenici (člani)

Članska ekipa NK Kolpa je včeraj v Športnem parku Podzemelj gostila neugodnega nasprotnika NK IB 1975 Ljubljana.

Začetek prvega polčasa se ni odvijal po željah domačih, saj je gostujoča ekipa vodila z 0:2. Tik pred koncem prvega dela tekme je Kolpi uspelo zadeti nasprotnikov gol in polčas se je zaključil z rezultatom 1:2.

Drugi polčas so domači nogometaši začeli zelo motivirani in kmalu izenačili rezultat. Na trenutke je sodnik "izgubil kompas" in dosojal prekrške v korist gostov! Vse te sodniške odločitve so domačim fantom dale le še dodaten zagon in dokazali so, da so bili včeraj boljši nasprotnik ter dosegli lepo zmago 4:2.

Strelci za NK Kolpa so bili Dorian Josipovič, Domen Kočevar (2x) in Domen Težak.

Bravo in čestitke ekipi ter trenerju prof. Vojku Spudiću!

Vir: ŠD NK Kolpa