Zmaga RK Črnomelj v domači dvorani

Z rezultatom 34:30 je članska ekipa RK Črnomelj včeraj v domači dvorani premagala RD Herz Šmartno. Po borbeni tekmi in napetemu vzdušju v dvorani sta dve točki ostali doma. Gostujoča ekipa je skozi celotno tekmo spretno lovila domačine, a od 25. minute naprej več ni povedla. Pohvaliti moramo Ivana Bagariča, ki je s svojimi obrambami veliko prispeval k zmagi in Gašperja Dokla za kolektivno in dobro igro.

Najboljša strelca pri domači ekipi sta bila, oba s 7 zadetki, Dino Štrucelj in Rudi Slobodnik, ki pa je nažalost v 42. minuti prejel rdeč karton.

Bravo fantje!

Več fotografij in podrobnejši opis tekme najdete na spletni strani RK Črnomelj: TUKAJ.

Vir: RK Črnomelj