Malenšek in Matko strelca v Domžalah

Matej Malenšek se je veselil svojega drugega zadetka v prvi ligi. Foto: NK Radomlje

Nogometaši Kalcerja Radomelj in Celja so se v zadnjem, 36. krogu Prve lige Telemach razšli z neodločenim izidom 1:1 (1:0). Radomljani so za konec sezone v Domžalah gostili prvake iz Celja. Proti njim so osvojili točko, vse do izdihljajev je kazalo celo na zmago mlinarjev.

Na veselje domačih je Radomljane v vodstvo v 29. minuti popeljal Matej Malenšek, ko je po podaji iz avta z desne strani prišel pred vrata in matiral Jurharja. Za komaj 18-letnega Belokranjca je bil to drugi zadetek v prvi ligi.

Končni izid tekme in piko na i uspešni sezoni pa je v tretji minuti sodniškega dodatka postavil celjski napadalec Aljoša Matko, ko je iz bližine dosegel svoj 18. gol sezone in je s tem sam na vrhu lestvice strelcev.