Zimska trail liga se nadaljuje

V soboto, 13. januarja, je potekal že 7. krog Samoborske zimske trail lige.

Progo v dolžini 4,4 km je Beti Pintarič (Radio Odeon) pretekla v času 38:29 in s tem zasedla 4. mesto v absolutni razvrstitvi in 2. v svoji kategoriji (rezultati).

Na progo v dolžini 9 km so se podali trije belokranjski tekači - Stanko, Matjaž in Andrej.

Stanko Brozovič (darDom) je s časom 54:12 zasedel 3. mesto v skupni razvrstitvi, v svoji kategoriji je zmagal.

Matjaž Pintarič (Radio Odeon) je zasedel absolutno 10. mesto in v svoji kategoriji stopil na 2. stopničko.

Na absolutno 25. mesto pa je pritekel Andrej Plut, ki je v svoji starostni skupini zasedel 4. mesto.

Rezultate na 9 km razdalji najdete TUKAJ.

Vir: Stotinka