Člani RK Metlika z zmago, ostali poraženi

Pretekli konec tedna so člani RK Metlika z dobro igro premagali Rokometni klub Arcont Radgona. V samo tekmo so metliški rokometaši vstopili z veliko zbranostjo, tekmec enostavno ni imel odgovora na obrambo. Najvišja razlika je bila 9 golov. Po prvem polčasu je bil rezultat 11:19 za RK Metlika. V drugem polčasu so se nasprotniki približali na 3 gole razlike pri rezultatu 28:31. Tekma se je zaključila z metliško zmago in rezultatom 32:37.
Glavni strelci pri RK Metlika so bili Žiga Hutar, Gašper Dokl in David Mužar, vsi s 7 zadetki.

V petek in nedeljo so tekme odigrale strejše deklice B, starejši dečki A in mladinci. Vsi trije so tekme v gosteh izgubili.

Vir: RK Metlika