Črnomaljci brez možnosti proti Ižancem

Rokometaši Črnomlja so v 22. krogu 1. B lige gostovali na Igu in bili brez pravih možnosti za zmago. Ižanci so odločno vstopili v tekmo in v 10. minuti povedli s 6:1. Domači so prednost v nadaljevanju le še povečevali ter v 18. minuti povedli že za devet golov (12:3). Z visokim tempom so nadaljevali ter na odmor odšli s prednostjo dvanajstih zadetkov (19:7).

Rokometaši Mokerca so v drugem polčasu umirili tempo in ohranjali visoko prednost. Črnomaljci, ki ostajajo na dnu prvenstvene lestvice, pa zaostanka niso več uspeli spustiti pod deset golov. Tako so se rokometaši z obrobja Ljubljane veselili nove gladke zmage z rezultatom 32:19.

ŠD MOKERC KIG - RK ČRNOMELJ 32:19 (19:7)
Najboljši strelci za Črnomelj: Medic 6, Muhič in Jovanović po 3.

Vir: Rokomet.net