Črnomaljci za gol prekratki

Rokometaši Črnomlja so v 5. krogu 1. B državne lige gostovali v Trbovljah pri ekipi RD Rudar in izgubili z 28:27.

Domači so odlično odprli tekmo in v peti minuti vodili že s štirimi zadetki prednosti. Tudi v nadaljevanju Črnomaljcem ni steklo v napadu, saj so v 20. minutah dosegli le pet zadetkov. V tem obdobju tekme so domači naredili razliko in povedli s sedmimi zadetki prednosti. V nadaljevanju se je odprlo tudi igralcem Črnomlja in ekipi sta na odmor odšli ob razliki štirih golov (16:12).

V drugi polčas so bolje vstopili gosti, se hitro približali na gol zaostanka in tako poskrbeli za razburljivo nadaljevanje tekme. Do 49. minute, ko so domačini ponovno povedli s tremi goli prednosti, so gledalci spremljali izenačeno srečanje. Črnomaljci so se znova približali na gol zaostanka, a jim do konca tekme rezultata ni uspelo preobrniti.

RD RUDAR - RK ČRNOMELJ 28:27 (16:12)