Dober odpor, a premalo za prvo zmago

Rokometaši Črnomlja so v 9. kroga 1. B državne rokometne lige gostovali v Železnikih in izgubili s 25:20. Varovanci Zorana Šuteja so po slabšem začetku vzpostavili ravnotežje in se do konca polčasa domačinom približali na dva gola zaostanka (10:8). Z dobro igro so nadaljevali tudi na začetku drugega polčasa, ko jim je uspelo izid prvič na tekmi izenačiti, nato pa so domačini stopili na plin in do konca tekme uspeli držati prednost vsaj dveh zadetkov. Črnomaljci tako v letošnji sezoni še naprej ostajajo brez zmage.

RD ALPLES ŽELEZNIKI : RK ČRNOMELJ 25:20 (10:8)

Strelci za RK Črnomelj: Medic 6, Lozar 5, Pezdirc 3, Stariha 3, Kostelec 2, Horvat 1.