Gregor Simčič peti na Generator SNOW MTB dirki

Tekmovalna sezona 2019 je odprta. Gregor Simčič se je včeraj udeležil Generator SNOW MTB dirke v Delnicah. Na 18 kilometrov dolgi dirki je dosegel 5. mesto.
Po dirki je dejal: "Ok, tekme so najboljši trening in z eno besedo, tole je bilo fantastično. Mešanica podlag je bila vrhunska (sneg, led, plundra, blato, celec, zvožen, pa ni da ni, pravi snow show. Mojega MTB znanja malo, a zaupanja vase in material iz kroga v krog več. Sem tako padel noter, da sem falil in šel v še en nepotreben krog (sicer po 300 metrih obrnil) in tako izgubil čas in mesto, ampak danes enostavno ni moglo nič pokvariti dneva. Tudi to ne, da so zimske kolesarske hlače ostale doma in sem štartal hmm v nekakšni improvizirani varianti kratkih z tenkimi tekakaškimi in povrhu nekaj proti vlagi in seveda vetru, ki na temperaturah pod nulo malo drugače grize."

Vir: Kolesarski klub Črnomelj