Izkupiček metliških rokometašev minulega konca tedna

V soboto je članska ekipa gostila RK Grosuplje. V začetku prvega polčasa sta bili ekipi enakovredni, nobeni ekipi ni uspelo ustvariti večje prednosti. Naši fantje so polčas dobili z rezultatom 14 : 12. Začetek drugega polčasa je pripadel gostom, ki so uspeli povesti za 4 zadetke. Metličani so se uspeli približati, vendar jim je za preobrat zmanjkalo moči, saj so kar trije igralci dobili rdeči karton. Grosupeljčani so tekmo mirno zaključili z zmago, 20 : 29.
Največ zadetkov za naše so dosegli: Žiga Hutar (10), Dino Vinski in David Mužar (4).
V nedeljo so bile na delu vse tri mlajše selekcije. Starejši dečki A so doma premagali RD Koper 2013 z rezultatom 42 : 31. Naslednjo tekmo so odigrale starejše deklice A, ki so po napeti tekmi iztržile remi proti ŽRK Velenje, končni rezultat je bil 30 : 30. Lepo nedeljsko popoldne je zaključila ekipa kadetov, z zmago 43 : 38 nad RK Grosuplje.

Vir: RK Metlika