Izolani boljši od Črnomaljcev

Rokometaši Črnomlja so v 15. krogu 1. B rokometne lige na domačem parketu gostili Butan plin iz Izole in izgubili z izidom 17: 20. Ekipi na začetku nista bili strelsko razpoloženi, saj so gledalci prvi zadetek videli šele v 5. minuti srečanja. Izolanom se je nato vendarle nekoliko odprlo in so si do konca polčasa uspeli priigrati prednost šestih zadetkov (6:12).

V drugem polčasu so Črnomaljci zaostanek uspeli znižati na štiri (10:14), v 54. minuti pa so Primorci znova povedli za šest (13:19). V zaključku tekme so se domači uspeli približati na tri razlike, za kaj več pa jim je zmanjkalo časa.

Rokometaši Črnomlja zasedajo predzadnje mesto lestvice.

RK ČRNOMELJ - RD BUTAN PLIN IZOLA 17:20 (6:12)
Strelci za Črnomelj: Muhič 5, Jovanović 4, Dokl 2, ostali po 1

Vir: rokomet.net