Jurjev tek v Zdolah

Minulo soboto je v Zdolah pri Krškem potekal 6. Jurjev tek na 9 km. Teka so se udeležili tudi belokranjski tekači. Med članicami je bila druga (absolutno in v kategoriji) Tina Leščanec (TKD Bela krajina), Mihaela Težak (TKD Bela krajina) je zasedla 2. mesto v svoji kategoriji in deveto absolutno, Aleks Weiss (TKD Bela krajina) pa v svoji kategoriji 4., absolutno je bil enajsti.

Ekipa Radia 1 Odeon je bila tokrat kar štiričlanska. Prvič je tekla Brina Riznič, ki je v svoji kategoriji osvojila 5. mesto, Barbara Matakovič je bila v svoji kategoriji ravno tako peta, Aleksander Riznič pa 8. v svoji. Čast ekipe Radio 1 Odeon je rešil Zdravc Božnar, ki je v svoji kategoriji stal na stopničkah (2. mesto), absolutno pa je bil na visokem devetem mestu.

Vir: Teki Dolenjske