Kar 5 atletov na stopničkah

Včeraj je v Sodražici potekal atletski mnogoboj za "Pokal Dolenjske" na katerem so uspešno nastopili najmlajši atleti Atletskega kluba Bela krajina in se domov vrnili s petimi uvrstitvami na stopničke. V kategoriji U8 se je na 2. mesto uvrstil Matic Malerič, prav tako se je na 2. mesto v kategoriji U12 uvrstil njegov brat Nejc. V kategoriji U10 se je na tretje mesto uvrstil Brin Jakofčič. V kategoriji U14 pa sta se na stopničke uvrstila: Vito Štrucelj na 2. mesto in Matic Jelenič na 3. mesto. Odlično so nastopili tudi preostali naši atleti, ki so se udeležili tekmovanja. Čestitke vsem nastopajočim!

Vir: Atletski klub Bela krajina