Karateisti uspešni na mednarodnem tekmovanju v Sisku

V soboto so se člani Karate kluba Črnomelj udeležili mednarodnega tekmovanja V Sisku na Hrvaškem, kjer je bilo 420 prijav tekmovalcev iz 36 karate klubov. Naših 10 tekmovalcev je osvojilo 5 medalj v konkurenci kate posamezno in kate ekipno in sicer:

Zlato medaljo je v kategoriji kadetov osvojil Michel Horn.

Bronasto medaljo posamezno sta osvojila Ema Krašna v dveh kategorijah (ml.deklice in deklice) ter Swen Horn v kategoriji mlajših kadetov.

Bronasto medaljo so v katah ekipno osvojile še deklice v sestavi: Ema Krašna, Ester Horn in Aila Mariella Zukanović.

Nastopali pa so še: Lorena Horn, Ajda Živa Horvat, Jakob Krašna, Nika Miketič in Jurij Vid Horvat.

Za podporo pri delovanju kluba se zahvaljujemo MO Novo mesto in Občini Črnomelj.

Vir: Karate klub Črnomelj