Kurtić dvakrat v polno

Jasmin Kurtić, ki se je poleti po skoraj desetih letih igranja v Italiji preselil v Grčijo, postaja pravi golgeter. Njegov Paok je včeraj v gosteh visoko s 4:0 premagal PAS Giannino, prva zvezda obračuna pa je bil ponovno 32-letni Kanižaričan, ki je kar dvakrat premagal domačega vratarja. V prvem polčasu je svoje moštvo najprej popeljal v vodstvo po strelu z enajstmetrovke, v 63. minuti pa je po lepem udarcu z desnico vodstvo povišal na 2:0.

Kurtić je s tem potrdil izjemno strelsko formo, saj je v grškem prvenstvu na 12 tekmah dosegel že sedem zadetkov in je trenutno celo drugi najboljši strelec grškega prvenstva. Paok pa se je z novo zmago utrdil na tretjem mestu prvenstvene lestvice.