Nogometni turnir "Jasmin Kurtić" - U11

Danes smo v Nogometni šoli Bela krajina izpeljali prvega izmed dveh turnirjev Jasmin Kurtić. V športni dvorani Srednje šole Črnomelj so se pomerili fantje do 11 let.

V konkurenci 16-ih ekip je na koncu prvo mesto zasluženo osvojila ekipa Škole nogometa Ogulin, ki je v velikem finalu premagala ekipo NK Šentjernej. Tretje mesto je osvojila ljubljanska Olimpija, ki je v malem finalu premagala našo ekipo Bela krajina B.

Organizacija turnirja, na katerem se je preko 150 mladih pomerilo v nogometu ne bi bila možna brez Srednje šole Črnomelj, ki nam je odstopila telovadnico in g. Ante Đukića, ki je s svojim sojenjem skrbel za pošten potek tekmovanja.

Video utrinke s turnirja si lahko ogledate TUKAJ.

Zahvaljujemo se tudi sponzorjem in donatorjem, ki so prispevali k izvedbi turnirjev Jasmin Kurtić: