Poraz metliških rokometašev na domačem parketu

V soboto je članska ekipa RK Metlika gostila RD Alples Železniki. Začetek tekme je pripadel gostom, ki so povedli tudi za 6 zadetkov. Polčas se je končal z rezultatom 16 : 21.

V drugem polčasu so Metličani začeli igrati boljšo obrambo in se uspeli pred koncem tekme približati na le en gol zaostanka. Vendar so bili gostje v končnici tekme bolj razpoloženi in tekmo dobili z rezultatom 29 : 35.
Najboljši strelci pri RK Metlika: Gašper Dokl (7), Žiga Hutar (6), Tomislav Bede Jakovinac (4).
Ekipa se tudi zahvaljuje Vinoteki Pinot za pogostitev po tekmi.

Starejši dečki A so v soboto gostovali pri RK Sevnica. Z zmago 25 : 32 so se uspeli približati uvrstitvi v polfinalno skupino.
Najboljši strelci pri naših: Leon Škrinjar (12), Martin Pečarič (9).

Vir: RK Metlika