Radovljica boljša od Črnomlja

Rokometaši Črnomlja so 5. krogu 1. B lige gostovali v Radovljici in po izenačeni tekmi doživeli še peti zaporedni poraz v novi sezoni. Domačini so v prvem polčasu vodili že z dvema zadetkoma prednosti, a so se Črnomaljci vrnili v igro in izenačili na 10:10. V zaključku prvega dela pa so domačini povedli s tremi zadetki prednosti in to razliko ohranili do konca polčasa, ki se je končal z izidom 15:12.

Radovljičani so bolje vstopili v drugi polčas in si hitro priigrali prednost šestih zadetkov, potem pa so Črnomaljci prepolovili zaostanek, a jim je za popoln priključek zmanjkalo časa. Tekma se je končala z rezultatom 29:26 v prid domačinov.

RK FRANKSTAHL RADOVLJICA - RK ČRNOMELJ 29:26 (15:12)