Rezultati metliških rokometašev

Članska ekipa RK Metlika se je v soboto pomerila z vodilno ekipo lige. Naši fantje so odločno začeli tekmo in vodili tudi z dvema goloma razlike. Na sredini prvega polčasa so gostitelji ujeli priključek ter povedli. Na koncu polčasa so vodili že 21 : 12. V začeteku drugega polčasa so svojo veliko prednost še povečali, v drugi polovici polčasa so pa tudi domači pokazali boljšo igro in uspeli zmanjšati rezultat. Tekma se je zaključila z rezultatom 25 : 38.
Pri domačih sta bila najboljša strelca Hutar Žiga (6) in Šikonja Jaka (4). Pri gostih pa Žagar Jan (10) in Tabaković Denis (5).
Naslednji konec tedna čaka metliške rokometaše gostovanje pri ekipi RD Moškanjci - Gorišnica.
Pred člansko tekmo so pa pripravili presenečenje starejši dečki B in premagali vodilno ekipo polfinalne skupine B RK Gorenje Velenje z rezultatom 26 : 23.

Vir: RK Metlika