RK Črnomelj : RK TKI Dol Hrastnik - 26:31

Rokometaši Črnomlja so v 17. krogu 1.B lige gostili Dolane, ki so že od začetka prevzeli pobudo in po treh minutah igre vodili že s tremi goli razlike. Črnomaljci se niso predali in v 8. minuti rezultat poravnali na 6:6. A nov nalet je Dolanom prinesel prednost štirih zadetkov, i so jo ohranjali do konca polčasa in domačinom niso dopustili, da bi se resneje približali.

Dolani so tudi v drugem polčasu mirno nadzorovali potek srečanja. V 43. minuti so prvič na tekmi povedli s petimi zadetki naskoka (19:24). Črnomaljci so še naprej lovili priključek in se šest minut pred koncem približali na dva zadetka, a jim zaostanka ni uspelo izničiti. Gostje so se tako veselili zmage z rezultatom 26:31.

RK ČRNOMELJ - RK DOL TKI HRASTNIK 26:31 (13:16)
Strelci za Črnomelj: Muhič 9, Jovanović 6, Horvat 4, Pezdirc 2, Stariha, Domitrovič, Goleš, Šterk po 1.

Vir: rokomet.net