RK Črnomelj z neodločenim rezultatom v gosteh

RK Črnomelj je že včeraj v Grosupljem odigral tekmo 18. kroga v 1.B ligi in sicer so gostovali pri zadnjeuvrščeni ekipi, pri RK Grosuplje. Seveda so tudi tokrat štartali na zmago, vendar se ni vse odvijalo, kot bi si Črnomaljci želeli. Tekma se je zaključila z neodločenim rezultatom 33:33.
V prvem polčasu so začeli silovito in v 15 minuti, predvsem po zaslugi obrambe, vodili že s +7. Takrat pa so se zbudili domačini in začeli razliko zmanjševati, tako, da so polčas zaključili s +4. V drugem polčasu so domačini še bolj stisnili in vztrajno zmanjševali zaostanek. 30 sekund pred koncem tekme pa so tudi povedli z golom razlike, vendar pa je najboljši strelec pri Črnomlju, Marko Štrucelj, rezultat izenačil 7 sekund pred koncem tekme. Črnomelj kljub temu v spomladanskem delu ostaja neporažen.

Vir: RK Črnomelj