RK METLIKA : RK ČRNOMELJ 27:24 (16:8)

Obetaven začetek sezone za RK Metlika z zmago kadetov na lokalnem derbiju proti RK Črnomelj na tekmi, ki je bila v sredo v Športni dvorani OŠ Metlika.

Prvih 15 minut prvega polčasa je bilo še dokaj izenačenih (6:5), dokler naši rokometaši niso stopili na plin ter s trdo obrambo in pametno igro v napadu odšli na premor z 8 goli prednosti (16:8). V drugem delu tekme so igralci Črnomlja počasi, a vztrajno topili razliko polčasa in se 10 minut pred koncem Metliki približali na le 3 gole zaostanka (21:18). Vendar so varovanci Petra Mileka ohranili mirne živce in nasprotniku preprečili popoln preobrat.

Strelci domače ekipe: Pečarič Gašper (11), Malešič Rok (5), Režek Žan (5),Kopinič Jan (3), Hodžić Edis (1), Kerč Sebastjan (1), Goleš Marko (1).

Vir: RK Metlika