Rudi Požeg Vancaš nadaljuje z izjemnimi predstavami (video)

Rudi Požeg Vancaš na Madžarskem doživlja novo nogometno pomlad. Foto: Diosgyori VTK

Rudi Požeg Vancaš tudi po zimskem premoru nadaljuje z izjemnimi predstavami v madžarski elitni ligi. Minuli konec tedna je njegov Diosgyori VTK na prvenstveni tekmi s kar 4:0 ugnal favorizirani Fehervar. 29-letni Belokranjec je prispeval dve asistenci in priigral najstrožjo kazen ter si poleg stoječih ovacij domačega občinstva, prislužil še naziv igralca kroga.

Izkušeni vezist se je ponovno izkazal tudi na včerajšnji pokalni tekmi, ko je Diosgyori VTK s 4:2 premagal ZTE in brez večjih težav napredoval v četrtfinale. Požeg Vancaš se je po samostojnem prodoru z nekaj sreče med strelce vpisal v 13. minuti. Tik pred koncem polčasa je sodeloval tudi pri tretjem zadetku domačih, ko je z leve strani v kazenski prostor poslal lep predložek, ki ga je v mrežo pospravill Levente Szabo.

Njegov zadetek si lahko ogledate od 25 sekunde naprej.