Sreča ni bila na Kurtićevi strani (video)

S tekmami so za letos končali tudi v romunski prvi ligi, kjer se je drugouvrščena Universitatea Craiova Jasmina Kurtića včeraj v gosteh pomerila z moštvom UTA Arad, ki zaseda skromno 12. mesto prvenstvene lestvice. Toda domači so že po sedmih minutah tekme vodili z 2:0 in favorizirani gostje so se morali pošteno potruditi, da so izid izenačili ter bili na koncu tekme, ki se je končala z 2:2, vendarle lahko zadovoljni s točko.

A lahko bi bilo tudi drugače, če bi v 55. minuti, pri vodstvu domačih z 2:1, Jasmin Kurtić izkoristil enajstmetrovko. Izkušeni Kanižaričan je vzel dolg zalet, naredil nekaj kratkih korakov, domačega vratarja poslal v napačno smer, toda žoga je zadela le prečko. 34-letnemu vezistu, ki je igrišče zapustil v 68. minuti tekme, je sreča tokrat obrnila hrbet.