Člani RK Metlika z borbenostjo do zmage

Metliški člani so se v tem tednu pomerili z ekipo iz Sevnice. Začetek tekme se je začel s hitro in izenačeno igro obeh ekip. Do polovice prvega polčasa so si domači rokometaši uspeli priigrati prednost treh golov. Prvi polčas se je končal z rezultatom 17 : 15.
V drugem polčasu je ekipa RK Metlika dvignila tempo igre in uspela tekmo zaključiti z zmago z rezultatom 32 : 27.
Tekmo so zaznamovale številne napake in nepotrebne izključitve domačih igralcev ter borbena obramba, predvsem s strani domačega golmana Tadeja Dragovana.
Najboljši strelci tekme so pri domačih: Žiga Hutar (6), Marko Krajačič, Klemen Bahor in Matej Dragovan (4), pri gostih Tomaž Kolman (7) in Luka Cigler (5).
Hvala vsem navijačem na tribuni za podporo!

RK Metlika : RK Sevnica 32 : 27.

Vir: RK Metlika